REZULTATE RoTopCoder 2015
15-16 MAI 2015


Tabel premii Elevi RoTopCoder 2015 – Sectiunea Programare

Nr.Crt Nume si prenume Clasa Unitatea Scolara Premiul
1. Arnautu Andrei 9 Colegiul National “Mircea cel Batran” Rm.Valcea I
2. Lungu Razvan 9 Colegiul National “Fratii Buzesti” Craiova II
3. Stiuca Roxana 9 Colegiul National “Tudor Vladimirescu” Tg. Jiu II
4. Versoiu Tudor 9 Colegiul National “Spiru Haret” Tg. Jiu III
5. Ionascu Daniel 9 Colegiul National “Ecaterina Teodoroiu” Tg. Jiu Mentiune
6. Efetnoiu Ioan 9 Colegiul National “Ecaterina Teodoroiu” Tg. Jiu Mentiune
7. Simionescu Adriana 9 Colegiul National “Spiru Haret” Tg. Jiu Mentiune

 

Nr.Crt Nume si prenume Clasa Unitatea Scolara Premiul
8. Iordache Bogdan 10 Colegiul National “Fratii Buzesti” Craiova I
9. Papa Victor Alexandru 10 Colegiul National “Mircea cel Batran” Rm.Valcea II
10. Sbera Catalin 10 Liceul Teoretic “Avram Iancu” Cluj Napoca III
11. Voicencu Teodor 10 Colegiul National “Spiru Haret” Tg. Jiu III
12. Varvara Dragos 10 Liceul Teoretic “Avram Iancu” Cluj Napoca Mentiune
13. Chitescu Narcis 10 Colegiul National “Spiru Haret” Tg. Jiu Mentiune
14. Popescu Octavian 10 Colegiul National “Tudor Vladimirescu” Tg. Jiu Mentiune

 

Nr.Crt Nume si prenume Clasa Unitatea Scolara Premiul
15. Dumitru Robert 11 Colegiul National “Spiru Haret” Tg. Jiu I
16. Cornoiu Vlad 11 Colegiul National “Spiru Haret” Tg. Jiu II
17. Popescu Andreea-Elena 11 Colegiul National “Mircea cel Batran” Rm.Valcea III
18. Albastroiu Radu 11 Colegiul National “Fratii Buzesti” Craiova Mentiune

 

Nr.Crt Nume si prenume Clasa Unitatea Scolara Premiul
19. Streche Robert-Catalin 12 Co2egiul National “Ion C. Bratianu” Pitesti I
20. Farcas Calin 12 Liceul Teoretic “Avram Iancu” Cluj Napoca II
21. Margeloiu Andrei 12 Colegiul National “Tudor Vladimirescu” Tg. Jiu II
22. Petrutiu Paul 12 Liceul Teoretic “Avram Iancu” Cluj Napoca III
23. Pasita Vlad-Mihai 12 Colegiul National “Mircea cel Batran” Rm.Valcea III
24. Guta Mihai 12 Colegiul National “Ecaterina Teodoroiu” Tg. Jiu Mentiune

Tabel premii Elevi RoTopCoder 2015 – Sectiunea Arta Digitala

Nr.Crt Titlu film Autor/Autori Unitatea Scolara Premiul Link
1. United Through Diversity Bora Octavian/Toderean Liana Liceul Teoretic “Alexandru Papiu Ilarian”, Dej I Link film
2. A voice Through a Guitar Țăpârdea Alexandru/Bașoldea Liviu/Durcă Damian Colegiul National “Elena Cuza”, Bucuresti I Link film
3. Lack of Balance Diana Ghinea/Andrei Turcu Colegiul National de Informatica “Tudor Vianu”, Bucuresti II Link film
4. The Beauty of Earth Aurel Marius-Sorinel Universitatea: “Constantin Brancusi” din Targu-Jiu III Link film
5. Line of Pride Lupașcu Andrada Colegiul National “Elena Cuza”, Bucuresti Mentiune Link film
6. Securitas Cibi Andrei Stan Liceul Teoretic “Alexandru Papiu Ilarian”, Dej Mentiune Link film

 

Tabel premii Studenti RoTopCoder 2015 – Programare

Nr. Nume si Prenume Universitatea Premiul
1. Teoteoi Adrian Universitatea Constantin Brancusi I
2. Zdurlan Alin Universitatea Constantin Brancusi I
3. Iosu Ionut Universitatea Constantin Brancusi II
4. Sanda Robert Universitatea Constantin Brancusi Mentiune
5. Lintes Toni Universitatea Constantin Brancusi Mentiune
6. Predescu Denis Universitatea Constantin Brancusi Mentiune